adL Cengiz Abazoğlu Koleksiyonu

Kolsuz Bluz adL Cengiz Abazoğlu Koleksiyonu

Kolsuz adL Cengiz Abazoğlu Koleksiyonu

Kaliteli ve şık kıyafetler almak isteyen hanımların büyük bir bölümü, alışverişe çıktıkları zaman mutlaka adL mağazalarına uğruyor. Bu durum rastlantı ya da tesadüf değil. Çünkü adL, kaliteli, şık ve zarif ürün konusunda piyasadaki en başarılı markalardan birisi olarak kabul ediliyor. Markanın son dönemde yaptığı çalışmaları incelediğinizde böylesi bir sonuca ulaşılmasının çokta yanlış olmadığını sizlerde görebilirsiniz. Son olarak Cengiz Abazoğlu gibi ülkemizdeki en iyi modacılardan birisinin elinden çıkan koleksiyonu müşterilerine sunan adL, büyük ses getirmeyi başardı ve bayanlarını kalbinde adeta taht kurdu.

adL Cengiz Abazoğlu koleksiyonu kesimleri ve renk tercihleri bakımından son dönemdeki en iddialı çalışma olarak gösteriliyor. Böylesi bir övgünün haklılık payını merak edenlere ise tavsiyemiz, adL mağazalarındaki kabanlara ve elbiselere bir göz atlamalarıdır. Hemen her yerde kaban bulabilirsiniz. Fakat Abazoğlu’nun tezgahından çıkan kaban modelleri ciddi manada farkını ilk bakışta ortaya koyabiliyor. Bunun yanı sıra kolsuz elbiselerinde son döneme damga vuran ürünler arasında yer aldığını aklınızdan çıkartmamanızı tavsiye ediyoruz.

adL Cengiz Abazoğlu koleksiyonu içinde yer alan fermuarlı, kolsuz bluzlara da bir göz gezdirmenizde fayda var. Kendine güvenen, tarz sahibi bayanların çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz modellerini beğeneceğinizden eminiz. Bunun yanı sıra kruvaze ceketleri de göz ardı etmemenizi ve böylesine eşsiz bir ürünü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir