adL 2015 Bluz Modelleri

Pudra adL 2015 Bluz Modelleri

Pudra adL Modelleri

adL her sezon olduğu gibi bu sene de bluz konusunda sektöre yön verecek gibi duruyor. Sokak modasına şimdiden etki etmeyi başaran firma, bluz konusunda gene çok başarılı bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor.

adL modelleri farklı tarzlardaki ürünleri bir arada sunarak her istediğiniz modeli bulabilmenize imkan sağlıyor. İlk olarak geçen senenin en trend ürünlerinden birisi olmayı başaran crop bluzlardan söz etmekte fayda var. adL, crop bluz konusunda çok iddialı ve bu alanda çıtayı biraz daha yukarı taşımış durumda. Crop bluzlarda kimi zaman abartılı ya da yanlış tercihler şık bir görünüm elde etmek isterken saçma sapan sonuçlara ulaşmayı beraberinde getirebiliyorken adL’nin yeşil renkli crop bluzları bu riski sizden uzak tutuyor diyebiliriz.

adL modelleri içerisinde yer alan bebe yaka detaylı ürünler hem çalışan bayanların hem de gündelik yaşam için kombin yapmak isteyen bayanların ilgisin çekecektir. Bebe yaka detayı sayesinde normalden çok daha zarif bir görünüm elde edebildiğiniz bu modelleri incelemenizde fayda görüyoruz. Puantiye detaylı modellerde kaliteli görüntüsü de sizler için güzel bir alternatif olarak ön plana çıkacaktır. Son olarak adL bluzlarında olmazsa olmazlardan birisi haline gelen dantel detaylı ürünlerin de göz ardı edilmemesi gerektiğini söylemek istiyoruz. Özellikle siyah renkli modellerde kullanılan dantel detayı sizin de dikkatinizden kaçmayacaktır diye düşünüyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir