2019 Yeni Sezon Moda Renkler

Sonbahar Renkleri 2019

Sonbahar Renkleri 2019

2019 yılında bayanlar gardroplarında ufak dokunuşlarla yepyeni tarz oluşturmak için en moda renk tercihlerinde bulunuyor. Bu yazımızda bol görsellerle birlikte beğeninizi kazanacağını umduğumuz avrupanın yeni trend renklerini ve sokak modası renklerini sizlerle paylaşacağız.

Yeni sezon sonbahar kış kreasyonu en moda renkleri toprak tonları olarak ön planda olurken, en şık ilk bahar yaz trend renk kreasyonu içerisinde ise cıvıl cıvıl neşeli renkler olan zümrüt yeşili, saks mavisi, sarı ve beyaz tonlar sıralanabilir. 2019 yeni sezon içerisinde birbirleri ile en uyumlu renk tonlarını ve şık kombin seçeneklerine birlikte göz atacak olursak:

Sarı Beyaz Renk Kombin Uyumu

Bayanların sade ve şık kombin çözümlerinde ön planda olan sarı ve beyaz renk uyumu 2019 yılında ilk göze çarpan tasarımlar arasında yer almaktadır. Bu kombin hem serin havalarda hem de sıcak havalarda bir çok farklı kombin için oldukça ideal olacaktır. Cool ve tarz olmak isteyen bayanlar için kış kombinlerinde toprak tonlarından tercih edilecek şık paltolar ve dar kesim modellerinin mavi tonları sokak modasının en iddialı tasarımları arasında yer almakta. Sizlerle paylaşacağımız galerimizde yer alan resimleri büyüterek detaylı açıklamalarını okumanızı tavsiye ederiz. İşte birbirinden şık 2019 yeni sezon moda renk tasarımları:

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir