2018 Tesettür Spor Kombinler

En Güzel 2018 Tesettür Kombinler 2018

En Güzel 2018 Tesettür Kombinler 2018

2018 Spor Tesettür Kombinleri trendleri arasında genç kızların tercih yapması oldukça zor. Sizlerle 2018’in en moda tasarımlarını paylaşarak en güzel kombinlerin ince detaylarını vermeye çalışacağız. Peki 2018’de en güzel spor tesettür kombin için nelere dikkat etmeliyiz? İşte bu sorunun cevabını sizler için derledik, keyifli okumalar…

En Şık Tesettür Spor Kombinleri

En Şık Tesettür Spor Kombinleri

 

Dar Kesim

Spor tesettür kombinlerinin ilk göz alıcı tasarımları kuşkusuz jean’ler olarak karşımıza çıkmakta. Yırtık jean modası tesettür kombinlerde özellikle gençler arasında oldukça favori durumda. Beyaz renkli air max bir spor üzerine gelecek şık dar kesim yırtık bir jean tasarımı, üzerinde cool bir tunik ve tarz bir ceket… Özellikle pembe renkli eşarp tercihimizin sebebi ise genç kızların bu renklere olan sempatisinden kaynaklanmakta. Bu tarz bir spor tesettür kombinle sokak modasının en gözde bayanları arasında olacağınızı unutmayınız.

En Trend Spor Tesettür Kombinler

En Trend Spor Tesettür Kombinler

Siyah Tesettür Kombinler

Bayanlar için koyu tonların asaleti oldukça şık ve özel bir yer tutmaktadır. Tesettür kombinler arasında spor tarz benimseyen genç kızlar için siyah eşofman üzerine gelecek usun bir panço ve altta şık bir air max spor ile oldukça tarz bir kombine imza atmış olacaksınız. Hem kolay hem de cool bir kombin isteyen kızlar için 2018 yılının en havalı konseptlerinden olan bu tasarımları beğeneceğinizi düşünmekteyiz.

En Yeni Spor Tesettür Kombinler

En Yeni Spor Tesettür Kombinler

Baskılı tesettür modeller ile birlikte bayanların sokak modasında bende varım dediğini hatırlatmak isteriz. Özellikle yaş olarak 20’lerinde olan bayanlar için baskılı tasarımlarla birlikte tercih edilecek dar kesim pantolonlar üzerine gelecek tesettür panço ve özellikle bu yılın trendlerinden olan beyaz renkli air max spor oldukça güzel vehavalı olacaktır.

Sokak Modası Spor Tesettür Kombin Modası

Sokak Modası Spor Tesettür Kombin Modası

Tesettür Yamalı Kot Modası

Sokak modasının en gözde kombinini oluşturmak isterseniz sizler için bir başka alternatif tasarım daha paylaşmalıyız. Özellikle yamalı kot pantolon üzerine gelecek tunik, kazak tasarımlarla birlikte düz taban tercihi sizlerin asaletini tam anlamı ile yansıtmaya yetecektir. Dikkat edecek olursanız ayakkabı renk seçiminde tercihimiz yine beyaz. Şöyle ki 2018 yılı için tesettür spor kombinlerde beyaz ayakkabının dominantlığını görmekteyiz.

Spor Tesettür Kombin Modası 2018

Spor Tesettür Kombin Modası 2018

Birbirinden güzel ve şık spor tesettür kombinler için en beğeni toplayacak tasarımlar için fotoğraflarımızı bir araya getirerek sizler için hayalinizdeki şıklığı yakalamak istediğimizden bu güzel tasarımları da görsellerde sizlerle paylaşmaktayız. İşte birbirinden şık 2018 spor tesettür kombin modelleri

Spor Tesettür Kombinleri 2018

Spor Tesettür Kombinleri 2018

Yeni Sezon Genç Tesettür Kombinleri

Yeni Sezon Genç Tesettür Kombinleri

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir