2018 Tesettür Kışlık Kombinler

2018 Kışlık Tesettür Kombinleri

2018 Kışlık Tesettür Kombinleri

2018 yılının ilk günlerinden itibaren kışlık tesettür kombinlerinde öne çıkan tasarımları bu yazımızda sizler için ele aldık. Yeni sezonun en trend kışlık tesettür kombinlerinde öne çıkan ipuçlarına hep birlikte göz atalım:

Rugan

Kot Pantolon

Uzun Pardesü

2018 Kışlık Tesettür Kombinleri, için çok daha kendi stilinize has giyim tarzı benimsemek isterseniz, sokak modasında özellikle genç kızların, uzun çizme ve dar paça pantolon modelleri ile oluşturduğu zarif tasarımlar tam size göre.

Bu tasarımlarınızı şık küçük zincir detaylı çanta modelleri ile tamamladığınızda oldukça cool bir konsept benimsemiş olacaksınız.

En Şık Kışlık Tesettür Kombinleri 2018

En Şık Kışlık Tesettür Kombinleri 2018

2018 Kışlık Tesettür Kombinleri arasında sokak modasının vazgeçilmezlerinden olan beyaz tunik ve beyaz spor modellerini zarif kot pantolonları ile tamamlayarak şık bir uzun palto veya yağmurluk tercihi ile sonbaharın en güzel sokak modası kombinine imza atabileceğinizi unutmayınız.

Bu noktada en çok göz alıcı tasarımlardan birisi ise üstte yer alan görselde sizlerle paylaşılmıştır.

En Tarz Kış Tesettür Kombinleri

En Tarz Kış Tesettür Kombinleri

Tunik kazak modelleri ile kışlık tesettür kombinler için harikalar yaratabilirsiniz. Bu manada bakıldığında özellikle el örgüsü tunik kazak modeline uygun bir atkı ve aynı tonlardan tercih edilecek tek renk şık bir eşarp modeli sizlerin oldukça şık olmasına yetecek hatta artacaktır.

En Yeni 2018 Kışlık Tesettür Kombinler

En Yeni 2018 Kışlık Tesettür Kombinler

Havalı ve feminen bir çizgi için kışlık modasında da öne çıkan stilettoların iddianızı arttırması için, leopar desenler kullanılabilir. Bu sezonda öne çıkan trençkotlarla gideceğiniz ortamların en gözde ve cool bayanları arasında yer almak için bu konsept oldukça yerinde gözükmektedir.

Kışlık Genç Tesettür Kombinleri

Kışlık Genç Tesettür Kombinleri

Kışlık tesettür kombinleri 2018 yılı için spor tarzla buluşunca ortaya süper tasarımlar çıkmakta.

Özellikle deri ceket ile birlikte kot pantolon ve spor tercihleri sizleri tesettür modasında en güzel giyinen bayanlar arasında göstermeye yetecek şık ve özel konseptler oluşturmaya yetiyor.

Deri ceket altına tercihiniz güzel pileli bir etek olacaksa eğer bunun altına, sivri burun düz taban zarif bir tercihi sizlerin asaletinizi tam yansıtmanızı sağlayacaktır.

Kışlık Tesettür Kombinleri 2018

Kışlık Tesettür Kombinleri 2018

Kışlık tesettür kombinlerinin bir başka gözdesi olan tasarımlar ise;

  • Panço
  • Şal

Şalın sonbaharda trend tahtını kışa doğru panço modelleri almakta. 2018 yılı için özellikle pastel tonlardan tercih edilecek olan panço modelleri ile koyu tonlardan seçilen şık etek veya pantolon modelleri oldukça şık duracaktır.

Sizler için iddialı bir kışlık kombin daha paylaşacak olursak, en özel günler için katılacağınız organizasyonlarda beyaz pantolonlu bir konsept belirlemenizi tavsiye edebiliriz. Beyaz pantolon üzerine gelecek koyu tonlu üst kıyafet tercihini aynı tonlarda ile tamamlamak sizlerin zerafetine katkı sağlayacaktır.

Yeni Sezon Kışlık Tesettür Kombinler

Yeni Sezon Kışlık Tesettür Kombinler

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir