2018 Sigaret Pantolon Modelleri

modelleri 2018 yılında zarif bayanların şık kombinlerinin vazgeçilmezleri olmaya devam etmekte. Bilekte biten ve şık stilettolarla oldukça uyumlu güzel kombinler oluşturan bu güzel pantolon modellerinin renk ve kesim detayları ile kombin ipuçlarını sizlerle paylaşacağımız bu yazımızı en güzel sigaret pantolon modelleri ve kombinlerin görselleri ile de zenginleştirdik. Beğenmeniz dileğiyle…

Beyaz Bluz Mavi

İş dünyasından, özel davetlere kadar geniş bir spektrum ağı olan modelleri için bu renk kombini oldukça zarif durmakta.

Koyu renk stiletto tercihleri ile birlikte şifon detaylı bluz modellerinin tercihi oldukça albenisi yüksek tasarımları bir araya getirmekte.

Görselleri büyüterek detaylı açıklamalarla birlikte şık kombin detaylarına göz atabilirsiniz.

Bayanların 2018 sigaret pantolon kombinleri için öne çıkan konseptler genellikle iddilarını yansıtacakları ortamlar olarak karşımıza çıkmakta. Yakın arkadaş düğünlerinden tutunda gece davetlerinden, sokak modasına kadar oldukça şık kombinlere imza atabileceğinizi unutmayınız.

Pembe renk genç kızlar için yeni trenler arasında olurken, orta yaş ve asil kombin isteyen bayanlar ise daha koyu tonları tercih etmekte.

Stiletto ve Avuç İçi Çanta Kombini

Bayanların en güzel sigaret pantolon kombinleri için zarif stiletto ve avuç içi çanta modellerinin tercihi gece davetlerinin yıldızları arasında sizleri oldukça güzel gösterecektir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir