2018 Sevgililer Günü Kombinleri

14 Şubat, sevgililer günü, sevdiğinize sevdiğinizi haykırmanın, sevdiğinizi hiç unutmayacağınızı bir kez daha hatırlatmanın en özel ve güzel zamanlarından olup, Dünya genelinde büyük bir mutluluk içerisinde kutlanmaktadır. Bu noktada en güzel sevgili kombinleri için tarz ve konseptte uygun tasarımları sizler için derledik. Beğenmeniz dileğiyle…

Sevgililer Günü Kombinleri 2018

Sevgililer Günü Kombinleri 2018

En özel bir akşam yemeği için şık bir abiye ile birlikte takım elbise giyinmiş sevgilinize eşlik etmeniz güzel olacağı gibi, sevgilinizle terce- kapak misali uyumlu ve sempatik kombinler seçmenizde sizlerin tercihine kalmış bir durum olarak karşımıza çıkmakta.

2018 Sevgililer Günü Kombinleri

2018 Sevgililer Günü Kombinleri

Bir çok ünlü ve büyük marka 14 Şubat sevgililer gününe özel farkı konsept ve tarzda tasarımlar üretmekte. Bir çok büyük marka sizlere sıralayabiliriz, ancak sizlerle en trend sevgili kombinlerinde öne çıkanları sayarak daha öz bir bilgi vermenin daha doğru olduğunu düşünmekteyiz;

  • Açık renkli elbiseler,
  • Çizgili tasarımlarla, tarz kazak ve elbise uyumu,
  • Spor tarz giysi ile gün boyu şık ve rahat bir konsept,
  • birde en özel gece yemekleri için, zarif abiye ve takım elbise…

Bu noktada siyah takım altına gelecek beyaz gömlek içine saks mavisi bir boyun bağı ile, saks mavisi şık bir elbise ya da abiye tercihi bir hayli uygun ve yerinde tercih olacaktır.

Patırtı Giyim 2018 Sevgililer Günü Kombinleri

Patırtı Giyim 2018 Sevgililer Günü Kombinleri

Sokak modası için özellikle, spor tarz konsept ön plandayken, ve gençler tarafından çok daha fazla tercih edilirken, daha cool bir ortam için abiye, elbise modelleri ile klasik takım elbise uyumları bir hayli şık durmakta.

Bir önceki yazımız olan Bayramlık Kombin Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Bayramlık Blzu Modelleri, Bayramlık Elbise Modelleri ve Bayramlık Kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir