2018 Bayram Kombinleri

En Tarz Bayramlık Kombinler

En Tarz Bayramlık Kombinler

2018 Şeker Bayramına sayılı günler kala, herkesi tatlı bir telaş sardı. Kimisi tatil planları kimisi dinlenme programları hazırlamakta… Herkesin ortak noktası ise 2018 bayramında en şık ve zarif kombini ile girme isteği…

Işıltılı Renkler Modası

2018 bayram kombinlerinde canlı, ışıl ışıl renkler oldukça trend. Özellikle genç bayanlar için kırmızı ve pembe tonlar ağırşık kazanırken, metal renkler ve puantiye detaylarla oldukça şık bir kombin elde edebilirsiniz. Havaların güzelliği ile birlikte özellikle midi boy tasarımlar ön plana çıkmakta.

Kilolu bayanlar için siyah tonlar yerine daha pastel tonlar ve detaylarıda bir hayli şık durmakta. Sizler için özenle derlediğimiz ve hoşunuza gideceğini umduğumuz fotoğrafları büyüterek detaylarını okumanızı tavsiye ederiz.

Sizlerle paylaştığımız onlarca görsel arasında en bariz ve dikkat çeken detaylardan birisi ince siyah kemerler ile birlikte uyumlu ve çanta tercihleri olmakta. Bu noktada Bir diğer nüans ise midi boy modelleri ile hem boy dezavantajını ortadan kaldırmak hem de kilo problemlerini en aza indirmek oldukça doğru ve yerinde bir karar olacaktır.

Şimdiden herkese sağlıklı, huzurlu, şeker tadında geçirebilecekleri nice bayramlar dileriz, bayramınızı tebrik ederiz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir