2017 Koton Bebek Elbise Koleksiyonu

Koton Bebek Elbise Modelleri 2017

Bebek Elbise Modelleri 2017

Her Bebeğe Yakışıyor, Bebek Elbise Modelleri

Bebek giyiminde ailelerin en hassasiyet gösterdiği konu önce sağlık sonra şirin mi şirin gözükecek güzel kıyafetlerdir. Bu iki önceliği her yıl yenileyen bu sezonda aileler için büyük alternatifler sunmakta. 2016/2017 bebek koleksiyonunu sunan Koton yeni klerasyonu ile bunun doğrulğunu tekrar gözler önüne seriyor. Sizlerle en güzel bebek elbise modellerini paylaştıktan sonra en önemli ipuçlarını sizlerle paylaşmaya devam edelim.

Kız bebek çocuklarında özellikle pembe ve tonları olan kazak modelleri öne çıkarken, erkek elbise, pantolon vb. kıyafetlerde ise mavi ve tonları ön planlara çıkıyor.

Hem şirin hem de sağlıklı zarif tasarımları ile dikkat çeken Koton bebek koleksiyonları yeni sezonda oldukça ses getirmiş durumda. Bebek ziyaretleri ile birlikte yeni bebek için mutlaka bulunması gereken kıyafetlerden, zıbın, elbise, kazak, yelek vb. bütün bebek kıyafetlerinin şık ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bu yıl en şirin bebek elbise modelleri arasında fırfırlı etekli bebek elbiseleri varken, erkek elbiseleri arasında ise denizci veya izci desenli elbiseler, zıbınlar öne çıkmaktadır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir