2017 Kadife Abiye Modelleri

Taş İşlemeli Oldukça Zarif Kadife Abiye Modelleri

Taş İşlemeli Oldukça Zarif Kadife

2017 yılında da bayanlar için kadife modası devam edeceğe benziyor. Kadife modeller içinde bir birinden zarif gözde olacaktır. Özellikle bordo , yeşil ve mavi renklerden oluşan kadife abiye modelleri çok fazla dikkat çekecek gibi

Dar Kesim ve Taş İşlemeli  Kadife Abiyeler de Çok Fazla Göz Doldurmakta

Kadife abiyeler de taş işleme detayı çok fazla kullanılmakta ve bu da abiyeler de çok hoş bir görüntü olmaktadır. Kadife abiye modellerinde dar kesim olan modeller de bayanlara çok yakışmaktadır. Straplez ve göğüs kısmı taş detaylı olan kadife 2017 yılında tercih edilen modeller içinde kesinlikle yer alacaktır.

Taş işlemesinin yanı sıra tül ve dantelin muhteşem uyumu ile kadife çok daha zarif olmakta ve çok daha fazla göze hitap etmektedir. Kadife abiye modelleri ünlü bayanlarında ilk tercihleri arasında yerini almış görünüyor. Özellikle “V” yaka uzun kollu kadife modellerini tercih etmektedirler.

Kadife modası 2017 yılında da rüzgar gibi esecek ve çok fazla ilgi görecektir. Kadife kumaş seven bayanların soğuk günlerde olacak özel davetler için kadife abiye modellerini tercih etmeleri çok doğru bir karar olacaktır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir