2017 Elbise Modelleri

Taylor Marie, Hill Dolce ve Gabbana Sonbahar Kış 2016-17 Modelleri

Taylor Marie, Hill Dolce ve Gabbana Sonbahar Kış 2016-17 Modelleri

2016 2017 sonbahar kış sezonu ile birlikte birbirinden şık serin havaları ısındıran en moda kıyafet tercihleri ile en uyumlu kombin örneklerine birlikte göz atacak olursak:

Kadife Modası Revaçta

Dünyanın moda kalbinin attığı 2016 2017 defilelerinde özellikle kadife modası ön planda. Hem şık duruşları hem de kışın en sıcak tasarımları olma özelliği taşıyan kadife ile tasarlanan modelleri bu yılın en trend tasarımları olmuş durumda. Özellikle koyu lacivert ve bordo renkli tasarımlarla ön planda olan kadife elbise modelleri için, midi boy tasarım tercihi,nde bulunan bayanlara önerimiz çizme tasarımları olacakkken, daha uzun tasarım tercihinde bulunan bayanlar için ise yarım bot terchihleri mantıklı olacaktır. Bu noktada boy dezavantajı olan bayanlar için tavsiyemiz uzun topukları tercih etmeleri yönünde olacaktır.

Desenli Elbiseler ve Zarif Çizgiler

2017 modelleri arasında öne çıkan bir diğer nokta ise desenli seçimler olmakta. Özellikle canlı tasarımlardan hoşlanan bayanlar için tercih edilecek süvri uç topuklu stilettolarla birlikte zarif desenli elbise kombinler oldukça şık durmakta. Bu noktada desenli çanta ile birlikte farklı tercihi sizlere feminen bir görüntü kazandıracaktır.

2017 Modasında Desenli Elbiseler Öne Çıkmakta

2017 Modasında Desenli Elbiseler Öne Çıkmakta

2017 yılının elbise modellerinde özellikle midi boy tasarımlar ile birlikte göze çarpan, etnik desenler ve püsküllü etekler oldukça revaçta. Özel işlemeler ise her yıl olduğu gibi yeni yılın ilk anlarından itibaren sükse yapmaya devam edecek. İşte sizlere ilham verecek birbirinden şık 2017 yılının öne çıkan tasarımları:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir