2017 Bayan Deri Ceket Modelleri

Yeni Sezon Bayan Deri Ceket Kombinleri 2017

Yeni Sezon Bayan Deri Kombinleri 2017

Yeni yılın en tarz giyim modelleri için deri tasarımlarının tam zamanı. Birbirinden güzel firmaların ürettiği yeni sezon deri ceket modelleri için, fermuar detaylı, motorcu tarzı, blazer… seçenekleri ilk olarak göze çarpanlar arasında yer almakta.

Deri modelleri bu yıl rugan etek tasarımları ile oldukça popüler hale gelmiş durumda. Sokak modası için bir diğer öne çıkan kombin ise deri dar paça pantolon üzerine gelen deri fermuar detaylı ceket modelleri olmakta.

Göz alıcı güzellikte olmak isteyen bayanlar için 2017 deri ceket modelleri altına tercih edecekleri şık bir stiletto bütünlüğü tam manası ile sağlamakta. Bayanların sokak modası için öne çıkan bir diğer konsepti ise, yırtık jean, ve fermuar detaylı deri ceket kombinleri olmakta…

Deri Ceket Rugan Etek Stiletto 3’lüsü

Deri ceket uyumu hiç bu kadar kendisinden söz ettirmemişti. Özellikle yeni trendler arasında olan rugan etek modelleri ile birlikte ince yüksek topuklu sşyah ayakkabı zerafeti bayanların şıklığına son noktayı koyuyor adeta. Sokak modasında Avrupa’da şimdiden rüzgar gibi esen deri modası için, bayanların ülkemizde de bu akıma ayak uydurduklarını görmekteyiz.

Siyah deri ceket ile genelde siyah pantolon veya eteklerin kombinlerinin uyumlu olmakla birlikte, koyu mavi jean tasarımlarında çok şık durduğunu belirtmeliyiz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir