2016 Yaz Modası

2016 Milan Yaz Modası

2016 Milan Yaz Modası

2016 yaz modası birbirinden şık tasarımlarla geldi. Bayanların zerafet yarışında en önem verdikleri konulardan olan en trend giyim kombinleri için ince ayrıntılara ve yılın modasına birlikte göz atacağız.

2016 yaz modası bayanlar için etnik desenli dövme ve parlak taş işlemeli ile sezona hızlı bir giriş yaptı. Özellikle Paris ve Milan

Moda haftasında yer alan birbirinden şık tasarımlar yılın en favorileri arasında yerini alacak.

Çok kısa bir özet sonrası detaylı görseller ve açıklamalara yer vereceğiz. Derin yırtmaçları kot şortlar ve özellikle dantel işlemeli tasarımların büyük sükse yaptığı 2016 yaz modası için mutlaka uyumlu bir kombin yapmalısınız. zira en şık tasarımları uyumsuz seçimlerle maalesef heba edebilirsiniz.

En Trend 2016 Yaz Modası

En Trend 2016 Yaz Modası

Süper mini ve gösterişli olan uçuşan kumaşlarla tasarlanmış etekli tasarımlarda öne çıkan derin yırtmaçlar 2016 yılında en moda trendler arasında yerini alıyor. Renk seçimi olarak tek düzelikten ziyade lazer kesimler ve asimetrik kesimlerin öne çıktığı 2016 modası için desenli tasarımlarda bir hayli geniş bir yer tutmakta.

İster uzun ister kısa olsun tercihinizin ise mutlaka platform topuk ucu açık tasarımlar olmasını tavsiye ederiz. Özellikle önemli moda trendlerinin yer aldığı, Paris ve Milan moda haftalarında bu tarz ayakkabılar bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Çiçek Desenler ve Açık Omuzlar

2016 yaz modası için çiçek desenli kıyafetlere ve açık omuzlara ayrı ayrı yer verilmesi gerekirdi kuşkusuz. Ancak açık omuzlarla birlikte tasarlanmış çiçek desenler o kadar çok hoşumuza gitti ki sizlere bunu tek bir başlık altında sunmak istedik. Gözlerinizde şimdilik canlandırmanıza rağmen bu şık tasarımların görsellerine birlikte göz atacak olursak:

Bol paça pantolonlar ile birlikte kısa kot şort modellerini sizlere editör tavsiyesi olarak söyledikten sonra, Milano moda haftası 2016 için öne çıkan diğer tasarımlara görselleri ile yer vermek isteriz.

için daha bohem bir hava hakimken, feminen kadınlar için birbirinden farklı renk ve tasarımların olduğu görsellere bir göz atmamızda fayda bulunmakta.

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir