2016 Tesettür Gece Elbise Modelleri

2016 tesettür gece elbise modelleri yazımızla tesettür giyimde öne çıkan markaları ve birbirinden güzel modelleri sizlerle paylaşacağız. Özellikle tesettür giyimde öne çıkan markalar dan Armine, Sefa Merve, Tuğba, Kayra Giyim başta olmak üzere yeni sezon yeni trend tesettür gece elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

2016 tesettür gece elbise modelleri özellikle yakın akraba düğün, nişan vb. gecelerde sıkça tercih edilen modeller arasında yer almakta. Peki en güzel 2016 tesettür gece elbise modelleri en güzel görsellerini sizlerle paylaştıktan sonra elbise seçimlerinde öne çıkan ayrıntıları sizlerle paylaşacağız.

Kırmızı tesettür gece elbise modelleri üzerine gelen tül işlemeler oldukça iddialı ve şık durmakta. Kemer detaylı elbiselerle çanta kombinlerine dikkat edildiği zaman oldukça uygun kombinler öne çıkacaktır. Renk seçimini kırmızının yanı sıra krem ve pudra renk tercihlerinden yana kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Ayrıca önemli noktalardan birisi eşarp tercihi olmakta. Sizlere tavsiyemiz ipek desenli Armine marka eşarplar olacaktır.

2016 tesettür gece elbise modellerinde en şık modellerde kırmızı ve krem renkleri öne çıkarken, uzun modeller üzerine gelecek şık ceket modelleri ayrı bir tarz oluşturacaktır.

Ayakkabı tercihi için tavsiyemiz ise orta topuklu elbise ile aynı ton renkler olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Diesel Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Diesel Elbise 2016, Diesel Elbise Modelleri 2016 ve En Yeni Diesel Elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir