2016 Straplez Abiye Modelleri

En Özel Kemer Detaylı Straplez Abiye Modelleri

En Özel Kemer Detaylı Straplez

2016 Straplez , her bayan için hatırı sayılır dost davetlerinde en önem verdikleri gecelerde giyimlerde tercih ettiği çok zarif tasarımlarla yeni sezona damgasını vuracağa benziyor. Hem özel tasarım, hem de büyük firmaların hazır şık tasarımları ile bayanlar yeni sezonda çok farklı seçeneklere ulaşabilecek. Sevdiğiniz model seçiminde kendi tasarımcınızdan farklı eklemeler ve çıkarımlar yaptırabilme avantajı ile Straplez tercih sebebi olma ihtimallerini arttırmakta.

2016 Straplez , hem tasarım hem renk kombinleri ile birlikte oldukça favori durumda. En baştan başlamak gerekirse uzun boylu bayanlar için açık saç tercihi, orta boylu bayanlar için topuz modelleri ile birlikte çok abartıya kaçmayan makyaja ek olarak, avuç içi şık bir çanta ve onla uyumu ince topuklu bir ayakkabı dedikten sonra geçelim 2016 Straplez seçiminde öne çıkan tasarımlara:

Göz Alıcı Modeller

Straplez Abiye Modelleri zaten iddialı bir tasarım olmakta olup, özellikle daha göz alıcı kırmızı, parlak renk kombinleri ile dikkat çekici olmakla birlikte birbirinden güzel parlak taş ve süslemelerle oldukça hoş durmakta.

Balık etek tasarımları ile birlikte uçuşan kumaşlardan tasarlamış modeller oldukça şık Straplez Abiye Modellerini ortaya çıkarıyor.Birbirinden hoş desenli tasarımlarını mutlaka kendi tasarımcınıza iletmeyi unutmayınız. Bir çoğu birbirinden özel tasarımlar olan  Straplez Abiye Modelleri için bir derleme yapacak olursak:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir