2016 Payetli Pantolon Modelleri

 

İroni Siyah Renkli Pulpayet Pantolon Modeli

İroni Siyah Renkli Pulpayet Modeli

Göz kamaştırıcı güzellikte olan ve genç bayanların vazgeçilmezleri arasında olan gayet iddialı payetli trendlerini sizlerle paylaşacağız. Her bayanın gardrobunda yer alan payetli modellerinde öne çıkan trendler hangileridir hengi marka koleksiyonları öne çıkmaktadır, kombin seçenekleri nelerdir, hep birlikte bir göz atacağız.

Pulpayetli Pantolonlar Oldukça Hoş Durmakta

Parlak ve göz alıcı olan payetli modellerine birde pul detaylar işlendiğinde yani pulpayetli pantolon seçeneklerine bir baktığımızda oldukça şık kombinler oluşturulabileceğini görmüş olacağız. Yeni sezon koleksiyonlarında İroni payetli pantolon modellerinin birbirinden güzel payetli pantolon modellerine bir göz attıktan sonra en güzel payetli pantolon kombini için bir kaç ipucunu sizlerle paylaşacağız.

Siyah ve bakır renklerin öne çıktığı tasarımlarda, 1970’lerin modası olan ispanyol paça pantolon modellerine entegre edilmiş olan payet süslemeleri oldukça zarif durmaktadır. Yüksek topuklu ayakkabı kombinleri ve V yaka üst giyim seçeneklerine ek olarak pantolon renginde aksesuar seçimi ile birlikte gayet şık kombinler ortaya çıkmaktadır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir