2016 Kışlık Bayan Ayakkabı Modelleri

 Sonbahar-Kış sezonuna girildiği şu günlerde 2016 yılının ayakkabı ürünlerinin bayanların gözdesi haline gelmeye başladığını görüyoruz. Bayanların her sezon en az 1 tane gardroplarına ekledikleri bu kışlık ayakkabı modeli için en uygun seçimde bulunmanın püf noktalarını sizlerle paylaşacağız.

Hem Kalite Hem de Moda

Bayanların 2016 kışlık ayakkabı modellerinde ilk gözümüze çarpan tarz olan zımbalı ve çizme modelleri çok şık bir çizgi yakalamış durumda. Peki dış görünüşü kadar diğer hangi özelliklerine dikkat edilmeli?

Ürün lisanslı mı (orijinal mi)

Su geçirmez mi

Hafif mi

İlk bakışta sadece dış güzelliğine kapılarak yaptığınız seçimler için ilerleyen zamanlarda üzülmek istemiyorsanız bunlara dikkat etmelisiniz. Özellikle içi yünlü ve hafif kullanışlı kışlık ayakkabı modelleri tarzınıza uygun kombin seçenekleri ile oldukça şık durmakta. 2016 pastel renklerden ziyade farklı ve ilgi çekici renklerle sezona damgasını vuruyor.

Özellikle yüksek topuklu ve yandan fermuar detaylı modelleri ile en şık kombin oluşturabileceğiniz ve sizlerin zevkini görsellere dökerek yardımcı olmak istediğimiz modeller ise şu şekilde özetlenebilir:

 

 

Popüler Başlıklar:

  • 2016 kışlık ayakkabı modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir