2016 Kadife Etek Modelleri

En Güzel Kadife Etek Modelleri

En Güzel Modelleri

Bayanlar modellerini serin havalarda olduğu kadar sıcak havalarda da kombinlerinde sıkça kullanmaktadır. Kadife kumaşlardan yapılan şık tasarımlar ile birlikte bayanlar en uyumlu modelleri bir araya getiriyor. Fakat kış aylarında özellikle favori olan kadife etek modelleri 2016 yılı için de bir hayli iddialı modellerle geliyor.

2016   modelleri renk tasarımları olarak bordo ve en asil siyah modelleri ile göz önüne çıkıyor. Kadife eteklerde özellikle bordo etek ve zarif triko  genel olarak siyah renk tasarlanmış durumdalar. En zarif renk kombinlerine mavi ve yeşil modelleride eklemekte bir yanlışlık olmayacağını düşünmekteyiz.

2016  modelleri sıcak tutma özelliği kadar asil gösterme özelliği ile dikkatleri çekmekte. Özellikle genç kızların midi etek ve kalın çorap kombinlerine yarım bot modelleri ile oldukça şık durmaktadır. Bayanların hem tasarımları hem de renk kombinleri açısından üzerlerinde mutlaka denemesi gereken kombinler olarak öne çıkıyor.

Kadife etek modelleri özellikle genç kızların ve orta yaş tarz giyim severlerin tercihleri arasında yer almakta. Sizlere tavsiyemiz özellikle serin havalarda aksesuar tercihleri için örgü atkı ve bere tercihlerinde bulunmanız olacaktır.

Her bayanın gardrobunda yer alan kadife etek modelleri ile birlikte ekleme yapmak isteyen bayanlar için en şık kadife etek modellerini ve birbirinden uyumlu kombin seçeneklerini paylaşıyoruz:

Kadife Etek Modası 2016

Kadife Etek Modası 2016

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir