2016 Kadife Elbise Modelleri

 

En İddialı Kadife Elbise Modelleri

En İddialı Elbise Modelleri

2016 elbise modelleri, şıklık yarışında öne geçmek isteyen bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Özellikle serin havalarda bayanların tercih ettiği kadife elbise modelleri yeni sezon için albenisi yüksek renk kombinleri, özellikle yırtmaç seçenekleri ile kombin zenginliği sunmakta. Birbirinden farklı tasarımları ile dikkat çeken kadife elbise modeli seçimi ve kombinlerinde öne çıkan trendlere bir göz atalım:

2016 elbise modelleri genç bayanların yırtmaç detayları seçimlerinin zerafetini arttırıyor. Bu özelliği ile iş dünyasının ve en özel davetlerin en büyük tercihleri arasında yer alan elbiselere bakıldığında uzun kadife elbiselerde yırtmaçlı kesim, midi kadife etek modellerinde zarif yandan yırtmaç seçenekleri oldukça şık durmakta.

2016 elbise modelleri arasında favori renkler özellikle gece mavisi, zümrüt yeşili ve tabi ki kadife elbiselerin en çok yakışan bordo rengi olarak karşımıza çıkmakta. Zarif renk kombinlerini tamamlamak için aynı tonlarda veya siyah ince topuklu ayakkabı ile birlikte zarif el içi çanta model tercihi oldukça şık duracaktır. Özellikle küçük, zarif  süslemeleri kadife elbise modellerine eklemeyi unutmayınız.

Popüler Başlıklar:

  • kadife elbise modelleri 2016
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir