2016 İspanyol Paça Pantolon Modelleri

adL İspanyol Paça Pantolon Modelleri 2016

adL İspanyol Paça

1970-1980’lerin en efsane modelleri olan İspanyol paça yılı için yeni trend haline geliyor. Özellikle yüksek bel bol paça pantolonların oldukça şık tasarımları ile ön plana çıkan pantolonlar renk ve kendine has tasarımları ile gayet şık durmakta. Peki 2016 İspanyol Paça Pantolon modellerinde ön plana çıkan renk ve kombin seçenekleri neler olabilir?

2016 İspanyol Paça Pantolon Modelleri, en şık markaların en zarif modelleri ile ön plana çıkıyor. İspanyol paça pantolon modelleri oldukça avantajlı ve zarif kombinlerle çok tarz durmakta. Kısa boylu bayanlar için dezavantaj olduğunu söyleyebileceğimiz İspaynyol paça pantolon modellerini orta boylu ve uzun boylu bayanlar için oldukça şık ve zarif durmakta. Orta boylu bayanlar için yüksek topuklu ayakkabılarla birlikte oldukça kullanışlı olacak modellere göz atacağız.

2016 İspanyol paça pantolon modelleri, kot pantolon modasında Colin’s ve Mavi Jeans olarak oldukça zarif modellerle karşımıza çıkıyor. Bir diğer favori markalarımız ise adL, Oxxo ve olarak karşımıza çıkıyor. Bu markalar dışında mutlaka çok zarif modelleri olan tasarımcılar vardır, sizlerle paylaşacağımız ve beğendiğimiz ürünler şimdilik bu markalar arasında yer alıyor.

2016 İspanyol paça pantolon modelleri,  birbirinden şık markaların birbirinden güzel tasarımları ile göz alıcı durmakta. İşte birbirinden güzel İspanyol Paça Pantolon modelleri ve yakıştırdığımız kombin seçenekleri:

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir