2016 Dantelli Bluz Modelleri

2016 dantelli bluz modelleri, en şık ve en iddialı olmak isteyen bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Peki hangi markaların hangi renk ve tasarımları 2016 yılının trendleri arasında yer alıyor hep birlikte bakalım.

İlk olarak adL giyim dantelli bluz modellerini ele alalım. adL dantelli bluz modelleri hem etek modelleri ile hem de şık pantolon modelleri ile birlikte oldukça zarif kombin seçenekleri sunmakta. adL dantelli bluz modelleri özellikle beyaz ve mavi renkli modellerle birlikte sırt tarafı dantel süslemeli bluz modelleri oldukça şık durmakta.

Yeni Sezon adL Şifon Bluz Modelleri

Yeni Sezon adL Şifon Bluz Modelleri

Bir diğer dantelli bluz modellerinde öne çıkan marka Vero Moda oluyor. Vero Moda bayanların bluz modelleri seçiminde mutlaka bakması gereken hem kalite hem de çizgisi ile birlikte tercih sebebi oluyor. Vero Moda göğüs ve kolları dantelli modelleri ile şık tasarımlar sunmakta.

Vero Moda dantelli bluz modellerinde öne çıkan renkler saks mavisi ve siyah renkle birlikte koyu tonlar oluyor.

2016 dantelli bluz modellerinde en önemli markalardan olan Vero Moda tercihlerinizde mutlaka üzerinizde görmeniz gereken modeller arasında yer alıyor.

Yeni Sezon Vero Moda Dantelli Bluz Modelleri

Yeni Sezon Vero Moda Dantelli Bluz Modelleri

2016 dantelli bluz modelleri denildiğinde özellikle genç bayanların tercihi olan DeFacto markası öne çıkıyor. Sizlerle öne çıkan DeFacto dantelli bluz modellerine göz atacağız ve kombin için en şık tasarımları paylaşacağız. Kot pantolon ve tarz dantelli bluz modelleri ile birlikte oldukça hoş kombinler oluşturulabiliyor.

Defacto dantelli bluz modellerinde kolları dantelli beyaz renkler ile birlikte pembe tonlar oldukça şık durmakta. Kemer detaylı pantolon modelleri ile birlikte öne çıkan DeFacto dantelli bluz modellerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Şifon Bluz Modelleri başlıklı makalemizde Bluz Modelleri 2016, DeFacto Bluz 2016 ve İroni Bluz 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir