2016 Bayan Kış Modası

2016 bayan kış modası birbirinden farklı tasarımları ile ön plana çıkmakta. Hava koşulları iyiden iye serinlemeye hatta soğumaya başladığı şu günlerde 2016 kış modasında bizleri hangi trendler beklemekte? 2016 kış modasında farklı kombin seçenekleri için hangi giyim tarzı için ne tür elbise modelleri tercih yapabileceğinizle ilgili birbirinden farklı tasarım fikirlerine birlikte göz atalım:

Puf Montlar

En stil giyim kombinlerinde puf mont modelleri bayanları oldukça şık göstermekte. Özellikle beyaz ve mavi renkli puf mont giyimler 2016 bayan kış modasında öne çıkan modelleri oluşturabilirsiniz.

Balıkçı Yaka Kazak Modelleri

2016 bayan kış modasında birbirinden şık balıkçı yaka kazak modelleri ön planda. Göz alıcı olmak isteyen bayanların yeni trend olan balıkçı yaka kazak modellerine özellikle toprak rengi kazaklar damgasını vuracağa benzemekte.

Kadife Modelleri

Birbirinden ayrı ayrı değerlendirilmesi gereken 2016 bayan kış modası trendlerinde kadife modelleri hem sıcak tutma özelliği hem de birbirinden şık ve göz alıcı olma özellikleri ile gayet şık durmakta.

Yarım Bot Modelleri

2016 bayan kış modası modellerinde birbirinden şık yarım bot modelleri için genç bayanlar zımba detayları kullanmakta olurken, orta yaş bayanlar için bağcıklı ve orta topuklu yarım bot modelleri en iddialı tasarımlar yer almakta.

İşte birbirinden şık 2016 bayan kış modası görselleri ve örnek kombinler:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir