2016 – 2017 Yırtmaçlı Etek Modelleri

En Tarz Yırtmaçlı Etek Modeli

En Tarz Modeli

Bayana en çok yakışan giysiler içinde etek ilk sıralarda yer almaktadır. Farklı etek modellerini bulmak mümkündür. Bu etek modelleri hem bayanlara çok yakışmakta hem de bayanları çok alımlı göstermektedir. Ayrıca etek modelleri bayanları çok zarifte göstermekte ve bundan dolayı her yaş grubundaki bayanlar etek modellerini severek tercih etmektedirler. Bu etek modelleri içinde şüphesiz modelleri çok fazla tercih edilmektedir.

modelleri 2016 – 2017 yıllarında da kendini bolca gösterecek gibi. Sokak modasında da son zamanlarda çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. Hem uzun eteklerde hem de kısa etek modellerinde fark etmeksizin yırtmaç detayı çok yakışmaktadır. Yırtmaçlı etek modelleri içinde kot eteklerde oldukça dikkat çekmekte ve giderek farklı modellerde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle sokak modasında yırtmaçlı kot etek modellerini sıkça görebiliriz.

modelleri içinde uzun olan modeller her geçen yıl çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Önden veya yandan diz kapağına kadar olan yırtmaç detaylı etekleri unutmamalıyız. Özellikle dar kesim olan bu etek modelleri bayanlara ayrı yakışmaktadır. Her rengi bulmak mümkündür. Fakat en fazla tercih edilen renkler içinde kırmızı ve siyah renkler de olan yırtmaçlı etek modelleri vardır.

Pin It

2016 – 2017 Yırtmaçlı Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir