2016-2017 Sonbahar-Kış Trendleri

Bayanlar her mevsim şık ve zarif olmak isterler. Şıklıklarına şıklık katmak isterler. İlkbahar – yaz mevsimlerinde rengarenk , desenli  bir birinden şık modeller tercih edebilirler. Bu aynen Sonbahar – kış mevsimleri içinde geçerlidir. 2016 – 2017 Sonbahar – Kış trendlerinin içindede bir birinden şık , iddalı , hoş ve zarif modeller bayanların gözdesi halindedir. İlkbahar Yaz sezonu bitiren bayanlar gardroplarını artık Sonbahar – Kış sezonuna döndürürken ayrı bir heves ile hazırlıklarını yaparlar. Sıcak havalar geride kalmış ve sonbahar ve kış mevsiminin ayrı güzel olduğu serin havalar gelmiştir. Bayanlarda artık  buna göre hazırlıklarını tamamlayıp aynı İlkbahar – Yaz da olduğu gibi Sonbahar – Kış sezonuna ait en şık modelleri tercih ederler.

2016 – 2017 Sonbahar – Kış trenleri arasında canlı renkler oldukça dikkat çekmektedir. Düğmeli yarım kabanlar bayanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra üzerine giyecekleri uzun önü fırfırlı uzun kollu tuniklerde oldukça zarif görünmektedir. Bir kombini örneğine birlikte bakacak olursak Siyah beyaz yakalı uzun kollu bir elbise üzerine siyah  düğmeli bir  kaban tercih etmemiz oldukça zarif bir görüntü olacaktır. Böyle bir kombini siyah eldiven siyah bir çanta ve önü kapalı hafif topuklu bir ile tamamlanabilir. Bunun yanı sıra Siyah bir bayana çok yakışmakta ve çok zarif göstermektedir. Siyah elbise modelleride 2016 – 2017 Sonbahar – Kış trendleri arasında yerini almış bulunmaktadır.

2016-2017 Sonbahar – Kış  sezonunda yer alan bir birinden güzel elbise modellerini birbirinden şık küçük aksesuarlarla tamamlayabiliriz. Örneğin 2016 – 2017 Sonbahar – Kış trendleri içinde aksesuar olarak birbirinden güzel kemerler yerini almıştır. seçtiğimiz bir kombini bir kemer ile tamamlandığında ayrı bir güzel görünebilir.

Pin It

2016-2017 Sonbahar-Kış Trendleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir