2016 /2017 NetWork Bayan Elbise Modelleri

NetWork 2016 – 2017 sezonunun en güzel kıyafetlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. NetWork elbise modelleri de oldukça etkili ve güzeller. Çeşit çeşit elbise modelleri göz dolduruyor. NetWork 2016 -2017 yıllarında da çok fazla adından söz ettirecek ve çok fazla ilgi görecek çok hoş elbise tasarımlarına yer vermiş.

NetWork 2016 -2017 elbise tasarımları içinde desenli elbiseler ve çizgi detaylı elbiseler çok fazla beğenilmekte. Desenli modeller dışında sade düz renklerde olan elbise modelleri de göz doldurmakta. Desenli elbiselerde yaka detayları ve kemer detayları elbise modellerini bir adım daha öne geçirmiş görünmekte. Çok ince olan bu detaylar elbise modellerine ayrı bir güzellik katmış durumdadır. “V” yaka olan ve kare yaka olan elbise modellerini de unutmamak lazım bu yaka detayları da bu sezonda çok fazla tercih edilecek hoşlukta elbise modellerine sahiptir. Ayrıca elbise modellerinde kullanılan tül ve deri detayları da bu sezon çok fazla ön planda olacaktır. Bayanlar bu tarzda ve oldukça şık olan elbise modellerini de mutlaka tercihleri arasına alacaklardır.

NetWork bayan elbise modellerinde de çok hoş tasarımlara yer vermiş. Sizler için bazı elbise modellerini de yer verdik. Sizlerin de zevkinize uyabilecek bir birinden güzel bu elbise modellerini kesinlikle incelemenizi tavsiye ederiz. .

Bir önceki yazımız olan En Güzel Uzun Gömlek Elbise Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir