2016 – 2017 Kışlık Bayan Kaban Modelleri

Düğme ve Fermuar Detaylı Oldukça Şık 2016 - 2017 Kaban Modelleri

Düğme ve Fermuar Detaylı Oldukça Şık 2016 – 2017

Soğuk havaların gelmesi bayanların moda tutkusunu farklı kombin arayışları ile en şık noktaya taşıyor. Bu boyutta en trend kaban modellerinin göz alıcı şıklığı ön plandadır. Peki en güzel ve bunların en uyumlu aksesuarları nelerdir sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni sezonda yandan fermuarlı ve kuşak detaylı kaban modellerinin kalın topuklu yarım botlarla birlikte dar paça pantolonların uyumu tek kelime ile mükemmel. Şıklığını tamamlamak isteyen bayanlar en fazla koyu tonlar ve toprak renklerde olan kaban modellerine yönelmektedir. Bu da oldukça doğru bir karardır. Çünkü bu yıl bu renkler çok moda olacak gibi görünüyor. Ayrıca fermuar ve düğme detaylı olan kabanları unutmayalım. Bu modellerde bu sene oldukça gözler önünde olacağa benziyor. Dar paça pantolonların yanı sıra taylar ile uyumu da oldukça şık olmakta ve uzun çizmeler ile de tam anlamı ile çok yakışmaktadır.

Sizler için seçtiğimiz şık ve güzel kaban modellerinin görsellerini aşağıda sizlerle paylaştık. Bir birinden güzel bu modellere bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir