2016 – 2017 Kapşonlu Bayan Kaban Modelleri

En Değişik 2016 - 2017 Bayan Kapşonlu Kaban Modelleri

En Değişik 2016 – 2017 Bayan Kapşonlu Kaban Modelleri

2016 – 2017 Sonbahar – Kış bayan kabanlarının içinde bu sezon kapşonlu olan kaban modelleri çok ilgi görecektir. Soğuk kış günleri için sımsıcak tutacak kapşonlu kaban modelleri yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Şimdiden bir birinden güzel modeller gözde oldu ve şimdiden alınmaya başlandı bile.

Fermuar ve cep detaylı kaban modelleri bayanlara çok yakışacak modeller içindedir. Her renk bulunabilecek modeller hem çok tarz hem de çok şıklar. Kapşon detayı takılıp çıkartılan özellikte olan kapşonlu kaban modelleri ise çok daha fazla istek gören modeller içindedir.  Fermuar detaylı bayan kabanların yanı sıra düğme detaylı olan kapşonlu bayan kaban modelleri de bayanlara çok yakışmaktadır.

Piti kare olan kaban modelleri de bu sezon şık olan modeller arasındadır. Ayrıca dar kesim kabanların yanı sıra bol ve dökümlü olan kaban modelleri de bu sezon çok tarz durmaktadır. Uzun olan kapşonlu bayan kaban modelleri özellikle elbiselerle çok yakışmaktadır. Dar kesim olan kaban modelleri ise pantolonlarla tercih edilen kaban modelleri içindedir.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Vakko Pantolon Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir