2016-2017 Bayan Kadife Ceket Modelleri

En Tarz Bayan Kadife Ceket Modelleri 2016/2017

En Tarz Bayan Kadife Modelleri 2016/2017

Sonbahar ile birlikte 2016/2017 sezon ürünlerinde kadife modelleri ön plana çıkmaya başladı. Birbirinden tarz ve güzel tasarımların yer aldığı en zarif bayan kadife ceket modelleri içinde en şık kombinler için dikkat edilmesi gereken noktaları sizlerle paylaşıyoruz.

2016/2017 Trendi Kadife Modelleri

Blazer tarzı tek düğmeli kadife bayan modelleri ile en şık kombinler oluşturulabilmekte. Kırmızı, Mürdüm, mavi renk kadife ceket altına en uyumlu giden tasarımlar ise bluz ve gömlek seçenekleri olmakta. En zarif ve narin olan durum ise beyaz renk ile olan kombin örnekleri olmakta.

Sokak modasında öne çıkan tasarımlar için bordo ve siyah tonlar favori tasarımlar arasında yer almakta. Bundan dolayı kot ve bordo kadife ceket tasarımlarının bütünleştiricisi olarak şık bir atkı veya şal modeli tamamlayıcı aksesuarlar arasında yer almaktadır.

İş Dünyasında Kadife Ceket Bir Başka Güzel

İş dünyasında yer alan bayanlar ise her ayan bu ortama uygun kombinler tercih etmek durumunda kalırlar. Bu bakımdan kadife ceketler tam bir kurtarıcı rolündedir. Hemen hemen bütün kombinlere rahatlıkla entegre ederek iş dünyasında rahatlıkla boy gösterebilirsiniz. Bu sezonun modası kadife ceket kombini sizlerle paylaşmak gerekirse;

İş dünyasında olan bayanlar için ise ekose tarzı midi boy etek modelleri ile kombinlenecek zarif kadife ceket modelleri bir hayli zarif durmaktadır. İşte yeni sezonda öne çıkan ilginizi çekeceğini düşündüğümüz birbirinden şık bayan kadife ceket modelleri kombin görselleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir