2015 Yırtmaçlı Uzun Etek Modelleri

Mürdüm 2015 Yırtmaçlı Uzun Etek Modelleri

Mürdüm 2015 Yırtmaçlı Uzun Modelleri

Etekler her daim hayatımızda önemli bir yere sahip olmuştur. Rahatlığı, şık görüntüsü ve kadınsı hissettiriyor olması eteklerin en önemli avantajları olarak adlandırılabilir. Eteklerin içerisinde de yırtmaçlı uzun modeller bu yaz sezonunu en popüler ürünleri arasında yer alıyor diyebiliriz.

2015 yırtmaçlı uzun modelleri geniş ürün çeşitliliği sayesinde bayanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu sene en fazla tercih edilen modellerin başında bordo renkli ürünler geliyor. Bordo renkli uzun eteklerde diz kapağının biraz yukarına kadar gelen yırtmaç, görsel anlamda sizi gerçekten de çekici gösterecektir. Bu renkteki bir eteğin beyaz renkli bluzlarla kombinlenmesi gerektiğini de belirtmekte fayda var. Hatta biraz daha farklılık yaratmak isterseniz bir de kombinin içerisine ceket eklemeyi deneyebilir ve bu kombin ile iş yerinde boy gösterebilirsiniz. Bunun yanı sıra desenli eteklerin de göz ardı edilemeyecek kadar şık olduğunu belirtmekte fayda var. Desenli uzun eteklerde çık renklerin tercih edildiğini ve yırtmaç detayının da bu elbiseye hoş bir hava kattığını söyleyebiliriz.

2015 yırtmaçlı uzun modelleri arasından biraz daha yazlık renkleri tercih etmek istiyorsanız eğer size tavsiyemiz sarı renkli ürünler olacak. Sarı renkli eteklerin siyah bluzlar ya da tişörtlerle kombinlenmesi sonucu çok sade ve şık bir görüntü elde edilebiliyor. Bunların yanı sıra turkuaz ve turuncunun da göz ardı edilemeyecek kadar şık alternatifler olduğunu belirtmeliyiz. Son olarak gri renkli etekler de spor bir görüntü elde etmek isteyenlere ilk önerimiz olacaktır diyebiliriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir