2015 Yaz Trendi Geçici Dövme Modası

Şık 2015 Yaz Trendi Geçici Dövme Modası

Şık 2015 Yaz Trendi Geçici Dövme Modası

Geçtiğimiz sene başlayan ve bu seneye de tesir eden geçici dövme trendi şu sıralar tüm hızıyla devam ediyor. Flash Tattoo adıyla bilinen bu geçici dövmenin diğer geçici dövmelerden farkı ise altın sarısı renge sahip olması. Rengi itibariyle dikkat çeken bu dövme şu ara plaj ve sokak modasının en popüler tercihleri arasında yer alıyor.

2015 yaz trendi geçici dövme modası sokak modasını yakından takip edenlerin zaten çok çok iyi bildiği bir konu. Şu sıralar özellikle yazlık bölgelerde karşımıza çıkan bu ürünler içerisinde altın sarısı ürünler en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Birbirini çaprazlama kesen üç okun olduğu dövme modeli yani kısaca oklu dövmelerin çok şık bir görüntüye sahip olduğunu belirtmek istiyoruz. Ki bu model karşımıza da sıklıkla çıkıyor. Bunun yanı sıra aksesuar görüntüsüne sahip olan ürünleri de denemenizi tavsiye ediyoruz. Kolye görüntüsüne sahip sizi aslında büyük bir yükten kurtaracaktır. Koynunuzda duran altın sarısı zincir görünümlü bir dövme sayesinde aksesuar dertleriyle uğraşmadan şık bir görüntü elde edilebiliyor.

2015 az trendi geçici dövme modası içinde biraz önce de belirttiğimizi gibi aksesuarlar çok popüler. Bu noktada bileklik, yüzük, halhal gibi aksesuarları Flash Tattoo ürünleriyle uzun süreli olarak üzerinizde taşıyabilirsiniz. Hem görsel açıdan kaliteli hem de size rahatlık sunması itibariyle bu geçici dövmelerin ilerleyen dönemde de popülerliğini koruyacağını düşünüyoruz. Son olarak biraz daha cüretkar tercihlerde bulunabilenler için kollarınızı, göbeğinizi ve bacaklarınızı komple etnik desenlerle kaplayabileceğinizi de belirtmekte fayda var. Son derece sıra dışı ve iddialı bir sonuç elde edileceğinden emin olabilirsiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir