2015 Yaz Sokak Modası

Şık Elbise 2015 Yaz Sokak Modası

Şık 2015 Yaz Sokak Modası

Her bayanın takip ettiği ve dahil olmak istediği bir şey. Sokak modası her sene olduğu gibi mevsimsel olarak da değişiklik gösteriyor ve bu senenin yaz sezonunda sokak modası gerçekten çok etkileyici görünüyor.

2015 yaz sokak modası söz konusu olduğunda ilk olarak elbiselerde söz etmek mantıklı olacaktır diye düşünüyoruz. Bu sezon elbiselerde rahatlığın ön planda olduğunu belirtmekte fayda var. İster mini isterseniz de uzun olsun elbiselerde ilk tercih rahatlıktan yana. Özellikle kolsuz elbiselerin çok popüler olduğu söylemek istiyoruz. Çiçek desenli, dizin hemen üzerinde biten siyah ağırlıklı bir kolsuz elbise gündelik yaşam için çok doğru bir tercih olacaktır. Elbiselerde daha renkli tercihler yapmak isteyenlere ise askılı saks mavisi uzun elbiseleri ya da rengarenk desenleri bulunan boyundan askılı modelleri tavsiye edebiliriz. Her iki tarzda size fazlasıyla yakışacaktır diye düşünüyoruz.

2015 yaz sokak modası içerisinde bluzların çok önemli bir yere sahip olduğunu söylemek istiyoruz. Birçok kombinde karşımıza çıkan bluzlar havalarında ısınmasıyla birlikte şortlarla çok güzek kombinlere dahi edilebiliyor. Açık mavi bir kot şort üzerine karamel yada kahve tonlarında bir bluz sizi tahminlerinizin çok ötesinde bir şıklığa ulaştıracaktır. Bunun yanı sıra ceketlerinde bu sezon çok trend olduğunu belirtmekte fayda var. Havalar ısınmış olsa da ceketleri mutlak surette kombinlerinizden ayırmamanızı öneriyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir