2015 Yaz Sezonu Renk Trendleri

Monokrom 2015 Yaz Sezonu Renk Trendleri

Monokrom 2015 Yaz Sezonu Renk Trendleri

Sokak modasını yakından takip etmek, sezonun trendlerini yakalayabilmek şık bir görünüm için en temel unsurlar. Bu yüzden de yaz sezonunda hangi renklerin tercih edileceğini bilirseniz eğer yapacağınız kombinlerde de o denli başarılı olacaksınız.

2015 yaz sezonu renk trendleri her bayanın bilmesi ve takip etmesi gereken bir konu. Trendleri yakalayabildiğiniz müddetçe şıkta olabileceğinizi unutmamalısınız. Bu sezonun renklerinden bahsetmeden önce ilk olarak pötikare ürünlerden söz etmek istiyoruz. Bu senenin en trend ürünleri arasında gösterebileceğimiz pötikare desenli modeller şu sıralar sokak modasını resmen ele geçirmiş durumda. Eğer ki sokak modasını takip ediyorsanız bu durumdan zaten haberdarsınız demektir. Bunun yanı sır bu sezonun yaz trendleri arasında bohem tarzında önemli bir yere sahip olduğunu unutmamakta fayda var. Bohem tarz geçtiğimiz sene yükseliş içerisindeydi ve bu sene zirve yapacak gibi duruyor.

2015 yaz sezonu renk trendleri içerisinde en fazla tercih edilen renk kuşkusuz lacivert. Hemen her modelde karşımıza çıkan lacivert özellikle gece davetlerinin vazgeçilmezlerinden birisi konumunda. Hal böyle olunca da kombinlerde laciverte sıklıkla yer vermenizi tavsiye edebiliyoruz. Lacivertin yanı sıra sarının da şu sıralar özellikle elbiselerde sıklıkla kullanıldığına şahit oluyoruz. Sarı elbiselere asil bir görünüm kazandırdığı gibi kombinlerinde daha başarılı olmasını sağlıyor. Bu sezon monokromların sezonu olacak gibi duruyor. İster elbise, isterseniz de gündelik yaşam kombinlerinde olsun monokromlar gerçekten çok ama çok popüler diyebiliriz.  Son olarak beyazın da göz ardı edilmemesi gerektiğini söylemek istiyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kadife Elbise Modası başlıklı makalemizde 2015 Kadife Elbise Modelleri, En Güzel Kadife Elbiseler ve Kadife hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir