2015 Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri

Dantelli 2015 Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri

Dantelli 2015 Yaz Sezonu

Gelinlikler her sene olduğu gibi bu sene de önemini koruyor. Yaz sezonuna girmemizle birlikte gelinliklerin de yapısı değişti ve artık daha ferah ve zarif modeller ilgi çekiyor. Hal böyle olunca da sizlere yaz sezonunun en şık modellerini listelemek istiyoruz.

2015 yaz sezonu modelleri her zaman olduğu gibi bu sene de dantel detaylarının ön planda olduğu bir ürün grubundan oluşuyor diyebiliriz. Bu sene ki yaz trendlerine göz gezdirdiğimizde daha çok straplez gelinliklerin kullanıldığını söylemek gerekiyor. Straplez gelinlikler zaten baştan sonra şık bir görüntüye sahip olan gelinliklerin çok daha gösterişli ve iddialı görünmesini sağlayacaktır. Straplez gelinliklerde özellikle göğüs bölgesinde alışık olduğumuz taş süslemeleri bu senenin arasında pekte yer almıyor. Bu yüzden straplez gelinliklerde daha çok sade bir tarza yönelmekte fayda var.

2015 yaz sezonu modelleri askılı ürünleriyle de sizlere güzel bir alternatif oluşturuyor.  Spagetti askılı gelinlikler bu yaz sezonun da çok fazla tercih edilmeye başlandı bile. Spagetti askıları zarif görüntüsü ile dikkat çekerken aynı zamanda rahat bir kullanım imkanı da sunuyor. Birçok modelde karşımıza çıkan tül detaylı bu sene biraz farklı. Farklılık ise özellikle etek kısmında kullanılan kat kat tüllerin uç kısımlarına uygulanan çok hafif renklendirme. Yani eteğinizde belli belirsiz turkuaz, pembe ve yeşil gibi renklerin varlığı size emin olun ki çok güzel bir görüntü kazandıracaktır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir