2015 Versace Çanta Modelleri

Çanta dendiğinde herkesin aklına belli başlı markalar gelecektir. Bayanların kendilerince favori çanta markaları vardır ama bunun yanı sıra hiçbir bayanında hayır diyemeyeceği çanta üreticileri olduğu da unutulmamalı. Bunlar arasında belki de en prestijli olanlardan birisi Versace diyebiliriz. Çantanın asla ama asla sadece bir çanta olmadığını herkese kanıtlarcasına eşsiz modelleri piyasaya çıkartan Versace, çantanın hakkını veren ender markalardan birisi olarak kabul ediliyor. Gerçektende zarif bir çanta modeli arayanlar için ilk tercih haline gelen Versace, biraz olsun yüksek meblağları gözden çıkartabilecekler için en ideal tercih olarak göze çarpıyor.

2015 normal şartlarda bir çantadan beklemeyeceğiniz ölçüde iddialı modellerden oluşuyor. Parlak yüzeyi ile dikkat çeken çantalar yeni yılda en çok beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Eğer ki böyle bir çanta almayı planlıyorsanız sizlere lacivert renkli modelleri tavsiye edebiliriz. Parlak bir lacivertin kombininizde ne kadar çok şeyi değiştireceğini gördüğünüzde kendi gözlerinize dahi inanamayacaksınız. Parlak renklilere bir alternatif isterseniz eğer bu seferde pembeye göz gezdirmenizi önerebiliriz.

2015 Versace çanta modelleri içerisinde daha sade ürünlerde yer alıyor. Beyaz renkli çantalar en çok beğenilen modellerden birisi ve kesinlikle övgüyü hak ediyor. Aynı şekilde çantaların vazgeçilmesi olan kahve tonları da Versace tarafından çok güzel şekilde işlenmiş diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Guess 2015 Çanta Modelleri başlıklı makalemizde Çanta Modelleri, Guess ve Guess Çanta hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir