2015 Tulum Modelleri

Desenli Kemerli 2015 Tulum Modelleri

Desenli Kemerli

Gülü seven dikenine katladır diye bir söz vardır. Bu durum aslında hayatın pek çok noktasında karşımıza çıkıyor. Hatta giyim konusunda dahi bu sözün geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Örnek verecek olursak, görüntü itibariyle çok ama çok başarılı bir ürün olan tulum, kullanım ve rahatlık bakımından maalesef aynı etkiye sahip değil. Özellikle kişisel ihtiyaçların giderilmesi konusunda büyük problemlere sebep olan tulumlar bu yüzden birçok bayan tarafından tercih edilmek istenmiyor. Fakat bu senenin tulum modellerini gördüğünüzde, ne olursa olsun bu ürünlerden birkaç tanesine sahip olmak ve bunları giyerek dışarıda boy göstermek için can atacağınızı söyleyebiliriz.

modelleri genel olarak çizgili ürünlerin hakimiyeti altında. Bu sene siyah beyaz çizgiler ya da zigzak desenleri çok popüler. Özellikle tulumlarda bu desenleri daha sık görebiliyoruz. O yüzden yaz mevsimiyle birlikte birçok bayanın sözünü ettiğiniz desenleri barındıran tulumlarla sokak modasına hareket kattığını sizlerde göreceksiniz. Bunun yanı sıra daha sade bir şeyler arayanlardansanız bu noktada da devreye olmazla olmazlarda birisi, yani çiçek desenli tulumlar giriyor.

modelleri içerisinde son derece sade ürünlerde yer alıyor. Düz renk olarak tasarlanmış olan bu modellerde pembe, lacivert, siyah ya da somon gibi renklerin çok fazla kullanıldığını söylemeliyiz. Bunun yanı sıra daha iddialı bir görüntü elde etmek isteyenlere ise leopar desenli tulumları önerebiliriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir