2015 Tesettür Abiye Modelleri

İşlemeli oldukça zarif tesettür abiye modelleri

İşlemeli oldukça zarif tesettür modelleri

Bir çok bayan yakınının Nişan, düğün veya sünnetinde olmak üzere önemli bir gece davetinde modeli seçmek ister. Tesettür abiye modelleri seçiminde dikkat etmeniz gereken belirli özelliklere uyarak çok zarif ve şık bir kombin oluşturabileceğinizi unutmayınız.

2015 tesettür modelleri seçiminde en büyük dikkat gerektiren konu tabi kiş eşarp seçimi olarak ön plana çıkıyor. Kafanızda yer alan modeline uygun ipek bir eşarp seçimi oldukça hoş olacaktır. Sünnet anneleri için tavsiyemiz, siyah ve koyu tonlar seçerek fazla kiloları kamufle etmeniz ve zarif bir koyu renkli eşarpla, çanta uyumu yakalamanız olacaktır.

2015 tesettür abiye modelleri tercih eden bayanlarda en çok karşılaştığımız hata ise ayakkabıya hiç bir önem vermemek olarak karşımkıza çıkıyor. Güzel günlerinizde nede olsa ayakkabım gözükmüyor ne olsa giyerim mantığı oldukça yanlıştır. En zarif abiye modelleri bu yüzden çok rüküş duruma düşmektedir. Anadolumuzda olan güzel söz gibi ‘dost başa düşman ayağa bakar’ Sizlere tavsiyemiz ince burunlu zarif bir ayakkabı seçmeniz olacak. Eğer yüksek topuklara alışkın değilseniz pek fazla aklınızdan geçirmeyin veya öncesinde bir kaç alıştırma yapın.

Özellikle sünnet annesi olanlar için çok zarif bolerolu ve şallı abiye modellerini tercih ederiz. İşte birbirinden güzel 2015 tesettür abiye modelleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir