2015 Terlik Modelleri

Parmak Arası 2015 Terlik Modelleri

Parmak Arası 2015

Yaz mevsiminin olmazsa olmazı haline gelen terlikler, sıcak havalarda bir nevi kurtarıcı görevi görüyor. Sıcak yaz günlerinde kapalı giymek neredeyse bir işkenceye dönüştüğü sırada terliklerin rahatlığı ve ferahlığı hepimizin hoşuna gidiyor aslında. İşte bu yüzden de 2015 senesinin hakkında sizlere ufak tüyolar vermek istiyoruz.

2015 modelleri aslında geçmişten de alışık olduğumuz gibi parmak arası ürünlerin hakimiyeti altında diyebiliriz. Parmak arası terlikler uzun bir süredir çok popüler ve özellikle yazlık bölgelerde tercih edilen bir ürün. Denize, havuza ya da gündelik işlerinizi halletmeye giderken sıcak hava sebebiyle en işlevsel ürün haline gelen parmak arası terliklerde bu sezon beyaz rengin popüler olduğunu söylemek gerekiyor. Beyaz parmak arası terliklerde kullanılan sim detayları ise gösterişli olmayı seven bayanlarca çok hoş karşılanacaktır diye düşünüyoruz.

2015 modelleri içerisinde en çok dikkat çeken ürünler ise topuklu terlikler. Bayanlar olarak her daim gösterişli görünmek gibi bir arzumuz var ve bu durum terliklerde de kendisini belli ediyor aslında. Son dönemde sokak modasını incelerseniz eğer topuklu terliklerin çok fazla tercih edildiği görebiliyorsunuz. Üstelik sözünü ettiğimiz topuklar gerçekten yüksek sayılabilecek boyutlarda. Yani bu sezonun terlik modası bile oldukça iddialı diyebiliriz. Bunun yanı sıra platform topuklu modellerinde birçok bayan tarafından tercih edildiğini unutmamakta fayda var. Özellikle de kahve tonları topuklu terlikler için en ideal seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir