2015 Takı Modelleri

Uzun Zincir Küpe 2015 Takı Modelleri

Uzun Zincir Küpe 2015 Takı Modelleri

Bizler için vazgeçilmez bir şey haline gelen takılar, yapmış olduğumuz kombinlerin tamamlanabilmesi adına da çok önemli bir yere sahip. Hemen her gün kullandığımız takılarda 2015 senesinin trendlerine değinmek istiyoruz. Takı gibi çok geniş bir konuyla alakalı olarak hemen her modelden bahsedemeyeceğimiz için bu sene popüler olacağını düşündüğümüz modeller hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

2015 takı modelleri ilk olarak birkaç senedir çok popüler olan eklem yüzükleriyle başlıyor. Son yıllarda hemen her bayan tarafından kullanılmaya başlanan ve neredeyse normal yüzüklerin yerini alan eklem yüzükleri bu senede oldukça popüler. 2015’te birkaç tane eklem yüzüğünü aynı anda takacağınız modeller ile karşılaşacaksınız. Altın sarısı, siyah ve gümüş rengi bu alanda en fazla tercih edilen renkler olacak gibi gözüküyor. Bunun yanı sıra normal yüzük arayanlara ise deniz yıldızı şeklinde dizayn edilmiş yüzükleri tavsiye edebiliriz.

2015 takı modelleri içersinde yer alan küpeler her daim vazgeçemediğimiz bir aksesuar olmuştur. Bu sene zincir küpeleri sıklıkla göreceğiz gibi duruyor. Zincir detayları sayesinde çok daha zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayan modellere mutlaka göz gezdirmelisiniz. Şimdi ise geliyoruz kolyelere. Sade bir bluz ya da tunik giydiğimiz zaman kombinin hareketlenmesi adına mutlak şartta kullanmamız gereken kolyelerde metalden yapılan modeller çok popüler durumda. Plaka halindeki metal kolyelerde kullanılan etnik detaylar gerçektende zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayacak diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Çiçek Desenli Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Elbise Modelleri, Çiçek Desenli Elbise ve Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • takı modelleri 2015
  • 2015 takı modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir