2015 Sweat Modelleri

Bol Kesim Lacivert 2015 Sweat Modelleri

Bol Kesim Lacivert 2015 Modelleri

Bu sene sweatlerin senesi olabilir. Son dönemde piyasada birbirinden kaliteli modelleri dolaşmaya başladı ve hemen hepsi gerçekten çok başarılı modeller. Eğer ki sokak modasını yakalayabilmek istiyorsanız bir an evvel sweatleri kombinlerinize dahil etmenizi öneriyoruz.

   2015 modelleri aslında bizlere gerçekten de farklı kombinler yapabilme imkanı sunuyor. Sweatler aslında bizler tarafından biraz göz ardı elen ürünler ama şu sıralar piyasaya gerçekten de çok kaliteli modelleri bulabiliyorsunuz. Özellikle de bol kesimli sweat modelleri son dönemde gerçekten çok popüler ve iddialı kombinler yapabilmenize imkan sağlıyor. Sweatlerin kol kısmındaki bol kesim daha rahat bir görünüm kazandırırken aynı zamanda sweatin komple salaş yapıya sahip olması da spor tarzda bir sonuç elde etmenizi beraberinde getiriyor. Hal böyle olunca da bol kesimli modellere olan ilgi de her geçen gün biraz daha artıyor.

2015 modelleri içinde yer alan crop tarzdaki modellere ise ayrıca göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Crop ürünler geçtiğimiz seneden bu yana çok moda ve sweatlerde de gerçekten başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Eğer ki tam manasıyla yazlık bir sweat modeli arayanlardansanız bu noktada da tavsiyemiz kolsuz sweatler olacak. Kolsuz sweat modelleri yaz mevsimini fazlasıyla uygun bir model de sıra dışı görüntüsü ile şık sonuçlar elde edebilmenizi de beraberinde getiriyor. Kısacası havalar ısınıyor dahi olsa da sweatleri göz ardı etmemenizi şiddetle öneriyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir