2015 Straplez Abiye Modelleri

Zarif 2015 Straplez Abiye Modelleri

Zarif 2015 Modelleri

Bizlerin giymekten en fazla keyif aldığı kıyafetlerin başında abiyeler geliyor dersek yanlış bir şey söylemiş olmayız. Her bayan şık bir görünüm elde etmek ister ve bu konuda abiyeler en fazla tercih edilen ürün konumunda. Abiye alanında geniş bir ürün çeşitliliğinin de olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, herkesin zevklerine göre bir tercihte bulunma şansı olduğunu belirtmeliyiz. Ama son yıllara baktığımızda, eskimeyen tek model olarak straplez abiyelerin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Straplez abiyeler, çekici bir sonuç elde etmek isteyen hanımlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor ve bazı detaylara dikkat edildiği takdirde de başarılı sonuçlar elde edilebiliyor.

2015 modelleri konusunda ilk dikkat edilmesi gerek konu göğüsler. Fazla büyük göğüslere sahipseniz straplez abiyelerde uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Her an patlayacakmış gibi gözüken bir göğüs bölgesi emin olun istediğiniz bir sonuç değil. Aynı şekilde küçük göğüslü hanımlar içinde straplez abiyeleri önermediğini söylemeliyiz. Bunun yanı sıra straplez abiyelerde kullanılan az miktardaki taş ya da boncuk detayı abiyeye gerçektende zarif bir görünüm kazandırıyor. Buna dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

2015 modelleri genel olarak uzun ve kısa etek olmak üzere ikiye ayrılıyor. Uzun etekli straplez abiyelerde dantel ya da taş süslemeler en fazla karşılaştığımız detaylar. Model konusunda da balık stili abiyeleri tercih edebilirisiniz. Mini straplez abiyelerde ise fazla şatafatlı bir üründen ziyade daha sade modellere yönelmek sizler için daha iyi olacaktır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir