2015 Sonbahar Modası

Yeni Sezon En Zarif Sonbahar Kombinleri

Yeni Sezon En Zarif Sonbahar Kombinleri

Havaların ilerleyen günlerde daha fazla serinlemesi ile birlikte sonbahar kendini tam anlamı ile gösterecek. 2015 sonbaharında en moda kombinleri sizlerle paylaşacağımız bu yazımızda kombin için dikkat etmeniz gereken belirli püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

2015 sonbahar modası, ayakkabıdan başlayacak olursak, spor tarz giyim ile sokak modasına uygun olunabilirken, yüksek topuklu sivri burun veya yerine göre açık burun bir ile en özel davetlerin en şık bayanları arasına girebilirsiniz.

Etek ve modellerini paylaştığımız görsellerden de anlaşılacağı gibi, renk olarak pastel ve koyu renk kombinleri oldukça asil durmakta. Gri ve tonları şeklinde renk uyumu ile birlikte elbise dışında seçim yapacağınız, etek- veya tişört, gömlek kombinlerinde pastel renklerden çok fazla dışarı taşmamanızı tavsiye ederiz.

2015 Sonbahar modasına uygun olarak en zarif kombinleri oluşturabileceğiniz, küçük çanta modelleri oldukça hoş duracaktır. Sonbaharda deri kombinasyonlu etek modelleride sizlere çok hoş gelebilir. İşte birbirinden hoş kombin modelleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir