2015 Şifon Gömlek Modelleri

İki Renk 2015 Şifon Gömlek Modelleri

İki Renk 2015 Şifon Modelleri

   Son birkaç senedir sokak modasını yakından takip ettiyseniz eğer bayanların genel olarak şifon gömlekleri tercih ettiğine sizlerde şahit olmuşsunuzdur. Birçok bayan kombinlerine şifon gömlekleri dahil ederek çok başarılı sonuçlar elde edebiliyor ve doğru tercihler sayesinde istenilenin çok ötesinde sonuçlar elde edilebiliyor. Son dönemde şifon gömleklere olan ilgi giderek artarken 2015 senesinin sokak modasında şifon gömleklerin olmayacağını düşünmek mantıksız olacaktır. Yeni yılda da sokak modasının en güçlü parçalarından birisi olan şifon gömlekler sayesinde gerçekten başarılı kombinler yapabilirsiniz. Yeter ki doğru tercih ve doğru kombin yapabilin. Gerisi zaten kendiliğinden gelecektir.

2015 şifon modelleri geçtiğimiz senelerin aksine bu sene daha çok açık renkli modellerden oluşuyor. Geçtiğimiz sene siyah, bordo gibi koyu tonların tercih edildiği şifon gömleklerde bu sene beyaz, bej ya da yavruağzı gibi açık tonlara yönelebilirsiniz. Bu sayede çok daha ferah bir görünüm elde edebileceksiniz. Beyaz üzerine siyah rötuşlar yapılmış modeller ise en çok tercih edilecek ürünlerdir diyebiliriz.

2015 şifon modelleri sizlere sadece açık renkli ürünleri sunmuyor. Her ne kadar açık tonların daha popüler olacağını söylesek de, koyu renkli gömleklere ilgi duyanlarda olacaktır. Bu noktada en çok tercih edilecek renk yeni yılın trend renklerinden birisi olan fuşya olacak. Şifon kumaş ile bir araya getirildiğinde büyüleyici bir görselliğe sahip olabileceğiniz fuşya rengini asla göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Popüler Başlıklar:

  • şifon gömlek modelleri 2015
  • 2015 gomlek modelleri
Pin It

2 - “2015 Şifon Gömlek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir