2015 Şifon Bluz Modelleri

Bordo Kolsuz 2015 Şifon Bluz Modelleri

Bordo Kolsuz 2015

   Şifon bluzlar birkaç senedir gerçekten çok popüler durumda. Hemen her kombine gidebilen şifon bluzların kaliteli olanlarını tercih edebildiğiniz takdirde gerçektende başarılı kombinler ortaya çıkabiliyor. 2015 senesi bu anlamda bizler için çok güzel geçecek gibi görünüyor. Birçok marka şifon bluzlara koleksiyonlarında yer verdi ve gerçektende de çok fazla seçenek sunuluyor.

   modelleri bizlere farklı seçenekler sunarak istediğimiz tarzda giyinebilme imkanı sunuyor. Yani illa ki belli bir tarza bağlı kalmak zorunda değiliz. Ürün çeşitliliği gerçektende çok geniş. Son dönemde şifon bluzlar konusunda genel trend kolsuz modellerden yana. Havalarında giderek ısındığını göz önünde bulundurunca bu tarz ürünlerin ne kadar mantıklı olduğunu daha net görebiliyoruz. Özellikle de bordo renkli kolsuz şifon bluzların hem iş kombinleri için hem de gündelik yaşam için güzel bir tercih olacaktır. Bunun yanı sıra şifon bluzlarda desenli modellerinde bir hayli popüler olduğunu belirtmekte fayda var.

modelleri yaz mevsiminin de etkisiyle çiçek desenli modellerin sıkça karşımıza çıkacağı bir koleksiyona sahip. Çiçek desenli şifon bluzlarda pudra, ekru, beyaz ya da krem gibi açık renkler tercih edilmesini öneriyoruz. Bu sayede hem yaz havasına daha uygun bir tercihte bulunmuş olacaksınız hem de sıcak havaların sizi daha da fazla bunaltmasının önüne geçebileceksiniz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir