2015 Sergio Giorgianni Çanta Modelleri

Rengarenk 2015 Sergio Giorgianni Çanta Modelleri

Rengarenk 2015 Sergio Giorgianni

Çanta konusunda hepimizin büyük bir arzusu var diyebiliriz. İstisnasız her bayanın çantalara bir zaafı var ve kimi zaman bu zaaf çok ciddi boyutlara ulaşabiliyor. Fakat piyasada bu kadar çok ve bu kadar güzel çanta modeli varken, kendimizi de dizginlememiz o kadar kolay bir şey değil. Hele ki gibi çantalarıyla kendisini ispat etmiş bir markanın ürünlerine kayıtsız kalmak, herkesin başarabileceği bir şey değil. Hal böyle olunca da ister istemez kaliteli çanta modellerine olan zaafımız gün yüzüne çıkıyor. Özellikle geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü çantalar ile herkesin beğenisini kazanmayı başaran Sergio Giorgianni, bu seneye de damga vurmaya hazırlanıyor.

2015 çanta modelleri sizlere farklı tarzlarda ürünleri sunuyor. İlk olarak rengarenk desenleri ile dikkat çeken beyaz renkli modeli önermek istiyoruz. Beyaz üzerine fazla abartıya kaçmadan uygulanan desenler, renklendirmenin ardından gerçektende zarif ve şık bir görünüme ulaşmış durumda. Bunun yanı sıra çapraz askılı çantaların da hem kullanışlı oluşu hem de sade görünümü sebebiyle bu seneye damga vuracağını düşünüyoruz.

2015 çanta modelleri içerisinde yer alan portföy çantalar ise sizlere daha iddialı bir görünüm elde etme imkanı sunuyor. Portföy çantalarda kullanılan boncuk, zımba ve taş süslemelerin etkileyici görünümü, yaptığınız kombini tamamlamak için en ideal tercihler olarak ön plana çıkmalarını sağlıyor.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir