2015 Pronovias Gelinlik Modelleri

    Bahar mevsimi geliyor ve birçok genç hanımı çoktan evlilik heyecanı sarmaya başladı bile. Hayatlarının en özel günlerinden olabildiğince şık ve zarif bir görünüme kavuşmak isteyen gelin adaylar içinde 2015 senesinin en güzel gelinliklerinden bahsetmek istiyoruz. Söz konusu gelinlikler olduğunda bu sektörün iddialı markalarından birisi olarak gösterilen gene kalitesini ortaya koymuş gibi görünüyor. 2015 senesinin bahar mevsimi için dizayn edilen gelinlik modelleriyle büyük ilgi toplayan marka, moda otoritelerinden de tam puan almayı başardı. Eğer ki sizlerde birkaç ay sonra o gelinliklerden birisini giyeceklerdenseniz, bu modellere mutlaka göz gezdirmelisiniz.

2015 gelinlik modelleri bizlere geniş bir katalogdan seçim yapma imkanı sunuyor. Hemen her tarzda gelinliği bulmanın çok kolay olduğu koleksiyonunda ilk olarak balık gelinlikler dikkat çekiyor. Son derece zarif ve şık bir görünüme sahip olan bu modellerde işin içine birde dantel detayları dahil edilmiş ve gerçekten çok başarılı bir görünüm elde edilmiş diyebiliriz.

2015 gelinlik modelleri prenses etekli modelleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Son dönemde en fazla talep edilen ürünlerden birisi olan prenses etekli gelinliklerde dantel ve kemer detayları gerçekten başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Bunların yanı sıra V yaka detaylı gelinliklerinde bu sene içinde çok popüler olacağını söyleyebiliriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir