2015 Pitti Modelleri

    Bayanların kaliteli ve şık bir kombin yapabilmeleri için birbirinden farklı alternatiflere sahip olduklarını söyleyebiliriz. Ellerinin altında çok sayıda marka yer alıyor ve bu markaların büyük bir bölümü kaliteli işlerin altına imzalarını atarak bayanlara önemli bir kolaylık sağlıyor. Özellikle son dönemde Pitti, piyasaya çıkarttığı modellerle 2015 senesinde adından fazlasıyla söz ettirecek gibi görünüyor. Marka, yeni sezon modelleri ile farklı bir tarza bürünmek isteyenlere son derece işlevsel seçenekler sunuyor diyebiliriz. Kaliteli, şık ve zarif ürünler sayesinde tam da istediğiniz sonuçları elde edebileceksiniz gibi görünüyor. Bu yüzden Pitti modellerini göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz.

2015 Pitti modelleri gerçek anlamda ürün çeşitliliğinin ne demek olduğunu herkese göstermek istercesine birbirinden şık ürünleri piyasaya çıkartmış durumda. İlk olarak ele alınması gereken ürün etekler diyebiliriz. Bordo renkli eteklerin kışlık oluşu ve zarif bir görselliği size sağlayacak olması bu ürünlere ilgi gösterilmesini kaçınılmaz hale getiriyor. Sözünü ettiğimiz eteğin üzerine bir şeyler arıyorsanız eğer bu noktada da birbirinden hoş gömlek modellerinin olduğunu unutmamalısınız. Gömlek modelleri sayesinde zarif ve başarılı kombinler yapabileceksiniz.

2015 Pitti modelleri arasında yer alan tül detaylı bluzlara da göz atmalısınız. Boyun kısmında tül detaylarının kullanılması sayesine bluzlara daha şık bir görünüm kazandırılmış diyebiliriz. Bu tarz bluzlarda lacivert ve bordo gibi renkleri tercih etmenin mantıklı olacağını da söylemeliyiz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir