2015 Payetli Elbise Modelleri

Balık Pudra 2015 Payetli Elbise Modelleri

Balık Pudra 2015 Payetli

Payetli elbiseler uzun yıllardır eskimeyen görüntüleri sayesinde bayanların en sevdiği modellerden birisi olmayı başardı. 2015 senesinde de durum bundan çok farklı değil aslında. Görüntü itibariyle son derece iddialı ve gösterişli modellerle karşımıza çıkan payetli elbiseleri çok seveceğinize eminiz.

2015 modelleri iddialı, şık ve gösterişli olmayı seven bayanlara hitap eden ürün grubu sayesinde bu sezonunu en fazla tercih edilen elbiseleri olarak karşımıza çıkıyor. Payet detayları her zaman için gösterişli bir görünüm sağlamak adına kullanıldı ve bu sene işin içine zarafette dahil edilerek ortaya çok başarılı modeller çıkartılmış durumda. Bu noktada özellikle saks mavisi rengin kullanıldığı modellere dikkat çekmek istiyoruz. Eğer ki amacınız gerçekten gösterişli bir kombin yapabilmekse, saks mavisi tam olarak aradığınız şey olacaktır. Uzun elbiselerde kullanılan yırtmaç detayı ise gecenin en şık bayanı olmanızı garantileyen yegane detay olarak kabul edilebilir.

2015 payetli elbise modelleri tül detaylarının da kullanıldığı ürünlerle farklı bir tarz sunuyor. Tül detayları yeteri kadar gösterişli olan elbiselerin bir nebze daha sade görünmesini sağlıyor. Yani daha dengeli bir görünümden söz edebiliriz. Bu noktada renk tercihi olarak siyahı kullanırsanız eğer payet detayları çok fazla göze batmayacak ve tül detayları ön plana çıkartılacaktır. Payetli elbiselerin olmazsa olmazı straplez ürünler, bu sene de her zaman olduğu gibi gene çok iddialı. Hemen her renkte model bulabileceğiniz straplez payetli elbiselerde tavsiyemiz, kalp yaka detaylı modellere yönelmeniz olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bayram İçin Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Elbise Modelleri, Bayramlık Elbise ve Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir