2015 Mezuniyet Balosu Abiye Modelleri

Yakası Taş Detaylı Bordo 2015 Mezuniyet Balosu Abiye Modelleri

Yakası Taş Detaylı Bordo 2015 Mezuniyet Balosu Modelleri

   Yaz mevsimi geliyor ve bu da demek oluyor ki mezuniyet baloları için geri sayım başlamış durumda. Lise ve üniversitede okuyanlar için hayatlarının özel günlerinden bir tanesi olan mezuniyetler en çokta bayanların heyecanlanmasına sebep oluyor. Erkekler için iş bir nebze de olsa daha kolay çünkü “giy takımını git” diyebiliyorlar. Fakat bizler için durum pekte öyle değil. Giyilecek olan abiyeye karar vermek gerçekten zor bir iş. Bu konuda ilk olarak sizlere tavsiyemiz vücudunuzu çok iyi tanımanız. Vücudunuza göre bir model seçerek daha başarılı sonuçlar elde edebileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız.

2015 mezuniyet balosu modelleri bizlere geniş bir ürün çeşitliliği ile geliyor. Çok sayıda model arasında bazıları ön plana çıkmayı da başarıyor. Bu noktada yakasında ya da göğüs kısmında taş, boncuk ve inci süslemeler bulunan modeller bir adım önde diyebiliriz. Görsellik konusunda saymış olduğumuz abiyelerin her daim doğru bir tercih olacağını aklınızdan çıkartmamalısınız.

2015 mezuniyet balosu modelleri tül detaylı ürünleriyle de dikkat çekiyor. Tül detayları son dönemde bir hayli popüler ve abiyelere de çok yakıştığını söylemek gerekiyor. Özellikle siyah renkli abiyelerde tül detaylarını tercih etmek daha mantıklı bir tercih diyebiliriz. Bunların yanı sıra farklı renkler arayanlar için pembe, zümrüt yeşili, hardal, ve tabi ki beyazın da göz ardı edilmemesi gerektiğini söylemek istiyoruz.

Pin It

2 - “2015 Mezuniyet Balosu Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir