2015 Kolsuz Gömlek Modelleri

Kot 2015 Kolsuz Gömlek Modelleri

Kot 2015 Kolsuz

    Sıcak havaların iyiden iyiye hissedildiği şu günlerde kolsuz üst kıyafetler gerçekten çok daha cazip bir hale geldi. Özellikle de kolsuz gömlekler hem kullanım rahatlığı sağlaması hem de görüntü itibariyle çok başarılı ürünler olması sebebiyle bu sezonun en trend ürünleri arasına şimdiden girmeyi başardı diyebiliriz.

    2015 kolsuz modelleri zarif ve şık ürünleri sayesinde bu sezonun sokak modasına damga vuracak gibi görünüyor. İlk etapta kot gömleklerden söz etmek istiyoruz. Kot gömlekler zaten çok popüler bir ürün grubu ve yaz mevsiminde kolsuz versiyonlarıyla da popülerliğini sürdürecek gibi görünüyor. Bu noktada buz mavisi ya da açık gibi renklere yönelmekte fayda var. Sonuçta sıcak havalarda koyu renkleri giyiyor olmayı pekte isteyeceğinizi sanmıyoruz. Bunun yanı sıra gömleğin alt kısmında fiyonk detayı barındıran kolsuz kot gömleklerinde güzel bir alternatif olduğunu belirtmekte fayda var.

2015 kolsuz modelleri şifon ürünlerinde sıkça bulunabileceği bir koleksiyon. Şifon detayı gömleklerde sıklıkla kullanılıyor ve kolsuz gömleklerde de bu durumun devam ettiğini söyleyebiliriz. Pudradan başlayarak laciverte kadar uzanan şifon kolsuz gömlek seçeneklerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Son olarak zarif bir kombin yapmak istiyor ve sadelikten ayrılmak istemiyorsanız bu noktada beyaz ve ekru en güzel seçenekler olacaktır. Beyaz renkteki kolsuz gömlekler doğru parçalarla bir araya getirildiğinde gerçektende kaliteli sonuçlar elde edilebiliyor.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir