2015 Kloş Etek Modelleri

Bordo 2015 Kloş Etek Modelleri

Bordo 2015 Kloş Modelleri

Bu senenin yaz trendlerini takip edenler çok iyi biliyor ki, kloş etek şu an sokak modasının en popüler ürünleri arasında yer alıyor. Kloş etekler görüntü itibariyle kadınsı bir yapıya sahip ve doğru parçalarla kombinlendiğinde ortaya ciddi manada başarılı sonuçlar çıkabiliyor.

2015 kloş etek modelleri yaz sezonuyla birlikte sokak modasında en çok karşılaştığımız ürünlerden birisi olmuş durumda. Özellikle de bordo renkli etekleri mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Bordonun kaliteli görüntüsü kloş eteklerle bir araya geldiğinde ortaya şık ve iddialı bir sonuç çıkıyor. Aynı şekilde turuncunun da kloş etekler konusunda çok doğru bir tercih olacağını düşünüyoruz. Turuncu bu yaz çok fazla tercih edilmeye başlandı ve sokak modasında da sıklıkla karşımıza çıkıyor. Mini bir kloş etekler turuncu renk, üst kısımda ekru ya da bej bir ürünle kombinlendiğinde gayet hoş sonuçlar verebiliyor.

2015 kloş etek modelleri uzun ürünleriyle de ilgi odağı olmayı başardı. Uzun kloş eteklerde en fazla tercih edilen ürünler ise turkuaz renkli modeller. Turkuazın sade, şık ve zarif görüntüsü uzun eteklerde gerçekten başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bu tarz bir eteği beyaz ya da ekru üstlerle kombinlenmek ise gündelik yaşam için çok hoş sonuçlar elde etmeniz anlamına geliyor. Daha dikkat çekici bir renk arayanlar için ise önerimiz fuşya ve mürdüm olacak. Kloş uzun eteklerde her iki renkte iddialı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan 2015 Çan Etek Modelleri başlıklı makalemizde Çan Etek, Etek Modelleri ve Şık Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir